Tılsım, Kara Büyü Ve Büyü İptali

Gece gündüz çalıştığınız halde işleriniz rast gitmiyor mu? Tuhaf bir şekilde bir kişinin etkisisinden kurtulamıyormusunuz? Tıbbın nedenini bulmakta zorlandığı veya yapılması gereken herşeyi yapmanıza rağmen düzelmeyen bir sağlık sorununuz mu var? Aile bireylerini, dostlarınızı veya iş arkadaşlarınızı çok sevmenize rağmen kontrolsüz öfke patlamaları yaşayıp onaları kırdığınız oluyor mu? Büyü veya tılsım yukarıda saydıklarım ve daha birçok negatif etkiye sahiptir. İşin ehli tarafından tespit edilip yok edilebilir.

Tılsım kelimesi dilimize, Eski Yunancadaki télesma sözünden geçmiştir. Birkaç örnek vermek gerekirse, kağıdın içerisine yazılıp muska gibi takılan formları, üzerinde çeşitli semboller içeren yüzük, kolye, kemer gibi diğer kişinin görerek etkilenmesi için yapılanlar veya kıyafetler gibi birçok formu bulunur. Hatta Osmanlı padişahları savaşlara giderken, zırhları ve kaftanlarının tılsımlandığı rivayet edilir. Kötü niyetli bir kişi, negatif etkiler taşıyan bir tılsımı size hediye edebilir. Bu durum hali hazırda kullandığınız saat veya mücevher gibi bir eşya üzerinede uygulanabilir. Buraya kadarı genelde herkes tarafından biliniyor. Aslında en önemlisi metafizik tılsımlar. Cinler alemi veya onlardan daha üst alemden bir varlık Aura veya çakralarınıza tılsım atabilir. Bu durum maddi veya manevi sorunlarınızın kaynağı olabilir. Aura ve çakralarınız dikkatli bir şekilde taranmalı gizli bir tılsım olup olmadığı tespit edilmelidir.

Büyü gününümüz dünyasında hemen her toplum tarafından kullanılmaktadır. Bu karanlık ilime bulaşanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Eskiden gizli topluluklarda, ustadan çırağa anlatılan bu ilimler, günümüzde bir kitapçıya uğramak veya deep web e girmek kadar basit bir hale gelmiştir. Sizleri metafizik alemin son derece karanlık ve tehlikeli bir yer olduğu konusunda uyarmak boynumuzun borcu. Büyü ruhu en hızlı karartan bir ilimdir. Kökeni karanlık çağlara kadar giden bu yasak ilim, sanılanın aksine ikiye ayrılmaz. Bunun akı veya karası yoktur, hepsi büyüdür. Amaç eşimi eve döndürmek gibi rahmani bir sebepde olsa yapmak ve yaptırmak insanlığa yasaklanmıştır. Bilmenizi isteriz ki hiçbir şart ve koşul altında büyü yapmıyoruz. Bizim ilmimiz büyüleri tespit etmek ve bunları bozmak. Lütfen sebebi ne olursa olsun aksi bir teklif ile gelmeyiniz.

Bizler uluslararası sertifikaları olan, birçok eğitim ve yılların tecrübesiyle uluslararası sertifikaları olan, bu işi uzun yıllardır profesyonel anlamda yapan bir topluluğuz. Üzerinizdeki büyü ve tılsımları tespit edip, yok edebiliyoruz. Fotoğrafınız ve doğum tarihiniz ile başvurabilir, ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz.