Ruhsal, Zihinsel ve Enerji Alanlarının Dengelenmesi

Son zamanlarda çok sık şekilde duyduğumuz bu iki kelime akıl, ruh ve beden sağlığınızın kilit taşıdır. Auranızda klasik tabirle yırtıklar oluşmuşsa enerji seviyeniz düşer bu da psikolojik veya fizyolojik bir şekilde yaşam standardınızın düşmesine sebep olur. Veya çakralarınız dengeli şekilde çalışmıyor ise çalışmayan çakranın yükü diğer çakralara biner. Bu durum sağlık sorunları başta olmak üzer birçok sorunun kaynağını oluşturur.

İçinde bulunduğumuz fizik alem enerjinin farklı frekanslarından oluşur. Enerjiler birbiri ile alışveriş içerisindedir. Bazı kişilere içgüdüsel şekilde yakınlaşırız ve onların yanında kendimizi rahat hissederiz, titreşimimiz ve onunki birbirine uygun şekildedir. Frekansımızın uyumlu olmadığı kişilerin yanında da kendimizi rahatsız hissederiz. Bunlar enerji alışverişinden olur. Aura çevremizi bir enerji kalkanı gibi kaplar ve evrensel enerji ile bağlantıda olmamızı sağlar. Güçlü ve güçsüz auralı insanlar vardır diye yanlış bir kanı oluşturulmuştur. Bu durum az spor yapmış veya çok spor yapmış kişilerin fiziksel güçlerindeki farklılıklara benzer. Yani güçsüz aura diye birşey yoktur. Sadece güçlendirilmemiş aura vardır. Dengeli beslenme dahi aura nın gücü üzerinde etkilidir. Özellikle magnezyum eksikliği auranın güçsüzleşmesindeki önemli etkenlerden biridir. Tabiri caizse enerji kalkanımız metafizik aleme karşı bir zırh gibidir. Negatif varlıklar bu zırhı deler ve size ulaşır. Bu zırhın tamirini yapıyor, güçlü kalması için kişinin ne gibi önlemler alması gerektiğini anlatıyoruz.

Sanskritçe kökenli bir kelime olan çakra kısaca şöyle anlatılır. En üst çakra olan tepe çakra pozitif yüklü, en alt çakra olan kök çakra ise negatif yüklüdür. Yaşamda bu iki kutbun birbiri ile alışverişli üzerine kuruludur. Bilinen 7 ana çakra bunlara bağlı tali çakralar ve 100 lerce bağlantı yolu vardır. Eğer bir çakrada tıkanıklık varsa bu yük açık olan çakranın üzerine biner. Aşırı yükleme yapılan çakrada yorgunluk, çalışmayanda ise tembellik olur. Bilimsel yönden bakarsak her bir çakra bir hormon bezinin üstündedir. Hormonlarda fizyolojik ve psikolojik durmumuzun kilit noktasıdır. Geleneksel bir çakra seansında o çakraya enerji verilerek çakrada bulunan blokajlar ve negatif enerjiler temizlenir. Modern disiplinimiz de biz ilk önce çakranın çalışmama sebebini buluyoruz. Ve daha sonra bu enerji merkezlerindeki blokajları ortadan kaldırıyoruz. Danışan kişi sebebi fark edip üzerine düşünmeye başladığı andan itibaren çakrada değişiklikler oluyor. İlerleyen zamanda da tefekküre devam ederse, açtığımız çakra birdaha kapanmıyor.

Bioenerji günümüz bilgi çağında bir takım kişiler, bilgi seviyesi veya evrensel enerjideki seviyesi fark etmeksizin, bir akıllı cihaz ile eğitim veya şifa seansı adı altında, doğru bildiklerini sandıklarını, sırf inandıkları için yalan yanlış bir şekilde insanlara sunmakta ve uygulamaktadırlar. Buradaki şarlatanlar, seansı alan kişilerde pozitif ve gözle görülür bir etki yaratamadığından ve şaman atalarımızda bulunan bu ilim bizlere unutturulduğundan, günümüz toplumunda hak ettiği değeri görememektedir. İkincil bir sebep de, birçok popüler şifa tekniği, negatif boyuttan ve bu boyutun potansiyel şifacılara gelecekte yaratacağı sonuçlardan birhaberdir. Bu tekniklere göre yetiştirilen şifacı, zaman içinde gücünü kaybeder ve/veya sağlık sorunları yaşamaya başlar. Araştırmalar bu tip eğitimleri almış 100 kişiden sadece birinin şifacı olarak hayatını devam ettirdiği yönündedir.

Bioenerji bir bilimdir. Kirlian fotoğrafçılığı veya özel cihazlar ile ölçülebilmektedir. Birçok ülkede üniversite kürsüleri ve akademileri vardır. Doğru ve ehil kişiler tarafından uygulandığında tamamlayıcı tıp olarak kullanılır. Bazı özel durumlarda, tam anlamıyla algılanıp, çözüme ulaştırılamayan sorunları kökünden çözebilir. İlaç veya görüntüleme cihazlarındaki radyasyon veya yan etkilerine maruz kalmadan, yapısı gereği aynı yerde bile olmadan ve temas kurmadan kişi, evcil hayvan veya bitki fark etmeksizin tüm canlılara uygulanabilir.

Bizler uluslararası sertifikaları olan, birçok eğitim ve yılların tecrübesiyle bu işi uzun yılardır profesyonel anlamda yapan bir topluluğuz. Auranız tamir edip, çakralarınızı dengeliyoruz. Fotoğrafınız ve doğum tarihiniz ile baş vurabilir, ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz.