Okültizm Kaynaklı Metafizik Sorunların Çözümü

Şeytanın yolu kolay olduğu ve nefsimizi körüklediği için dünya her geçen gün daha çok karanlığa batmaktadır. İnsana yasaklı ilim olan okültist büyülere ulaşmak günümüzde son derece kolaylaşmıştır. Çevremiz karanlık büyücüler ile kaplı. Nefse yenilmemiz için her tarafımız pahalı oyuncaklar ile dolu. Bunalım, anksiyete, cinnet sıradanlaşmış durumda. Bütün bu durum negatif boyutun (cin, şeytan) insanlar üzerinde etki gücünü arttırdı. Birçok fiziksel rahatsızlığın sebebi negatif boyutun etkileridir.

Yaşadığımız fizik boyutla içiçe geçmiş başka alemler vardır. Bu alemlerden biri de cinler alemidir. Yaratan'ı en tepede düşünürsek, insandan alt katmanda olan bu varlıklar üzerinde etki kurmak çok eski tarihlerden beri uygulanmaktadır. Bu ilimin Türkçe'de kullanılan karşılığı hüddamdır. İnsanlar kötülüklerine aracı olarak, karanlığı seçmiş cinleri kullanabilmektedir. Karşı tarafın zihin alanına girerek, kişinin iç sesini taklit edip düşünceleri üzerinde etki yaratmaya çalışırlar. Bu seslere aldanan insan yanlış kararlar verip, kendini çıkmazlarda bulabilir. Acıdan beslenen bu varlıklar vücudunuzdaki zayıf ve ağrıyan yerlere yerleşerek oradaki enerji frekansını değiştirmek sureti ile fiziksel rahatsızlıklara sebep olabilirler. Birçok farklı tipi olan bu varlıklar musallat, uğrak, kafa karıştıran vb gibi kendi içlerinde birbirlerinden ayrılmaktadır. Size negatif etkiyi yapan musallat varlıkların üzerinizden temizlenmesi yeterli olmayabilir. Size bağlantı kurdukları kanal tespit edilip, kanal sizden söküldükten sonra tüm kavminin yok edilmesi tek kurtuluştur. Bir kavmi yok etmeyi göze alabilmek için pozitif enerjinizin son derece üstün olması gerekmektedir.

Alttaki seçeneklerden bir ya da daha çoğuna sahipseniz, negatif bir etki altında olabilirsiniz.
-Sebebi anlaşılamayan fiziksel rahatsızlıklar.
-Aklı toplayamama, konsantre olamama.
-Bunalım, sinir, anksiyete , cinnet halleri.
-Yorgunluk, bitkinlik ve sıkılmışlık.
-Ticari anlamda veya kariyer anlamında bir türlü işlerin rast gitmemesi.
-Aile veya sosyal hayatta iletişim veya kendini ifade sorunları.
-Nazar veya negatif auraya sahip insanlardan çok etkilenme.

Negatif tüm etkiler yeterli miktarda pozitif enerji ile nötrlenebilir. Bizler uluslararası sertifikaları olan, birçok eğitim ve yılların tecrübesiyle bu işi uzun yılardır profesyonel anlamda yapan bir topluluğuz. Eğer okültizm kaynaklı metafizik bir sorununuz varsa bunu tespit edip, nötrlüyoruz. Fotoğrafınız ve doğum tarihiniz ile başvurabilir, ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz. Ankara / Kızılay'daki ofisimizde veya online seanslar ile sorunu kökünden çözebiliriz.