Negatif Enerji

Doğduğumuz andan itibaren fiziksel,ruhsal ve zihinsel olarak bir gelişim içinde oluruz. Bu gelişmeyle beraber kişinin varlığında enerjiler, frekanslar, titreşimler oluşmaya ve belirginleşmeye başlar. Aile yapısı, sosyal hayat veya eğitim hayatı gibi bir takım etkilerle yani dış dünya ile oluşan düşünce sistemi, inanç ya da kalıplarla şekillenen bu enerjiler negatif ve pozitif olarak ayrılırlar. Bu enerjiler fiziksel bedenimizi çevreleyen elektromanyetik alana, diğer adıyla auramıza direk etki ederler.

Pozitif enerji auramızı besleyen yaşam kaynağıyken negatif enerji ise bu enerjimizi kaybetmemize neden olurlar. Öfke, kıskançlık, nefret, bencillik, hırs, korku gibi bir takım negatif duygular sebebiyle auramızda toplanan bu negatif enerji bir süre sonra kişinin pozitif düşünmesine ve pozitif enerji toplamasına izin veremeyecek kadar birikir ve yoğunlaşır. Nasıl fiziksel bedenimizde kan akışı varsa ve kan bedenimizde dolaşıyorsa, enerji bedenimizde de aynı bu şekilde enerji akışı vardır. Bu enerji dolaşımı auradaki çakralar sayesinde dengelenir. Yani bu akışın sağlıklı olması için çakralardaki enerji akışının dengeli olması gereklidir. Negatif enerjiyle bloke olan çakralarda bu akış dengesi bozulur ve bu durum da kişide hastalık için zemin hazırlar.

Negatif enerji bedenden temizlenmediğinde ve enerji dengelenmediğinde yeni negatif enerjiler oluşturur ve pozitif enerjiyi azaltır.

Negatif enerji sadece insan bedeninde değil mekanlarda ya da eşyalarda da bulunabilir. İnsanların negatif enerjileriyle ya da büyü gibi bir takım dış etkenlerle kirletmiş olabileceği yerlerde de negatif enerji birikimi olabilir. Bir yere girdiğinizde huzursuzluk hissi, bunalma ya da sıkılma gibi hisler yaşadığınız olmuştur. Ya da tatsız tartışmalar, ağırlık hissi, tekrar eden kötü rüyalar, uykusuzluk halleri gibi hisler yaşadığımız mekanlar böyle mekanlardır. Bir yerden rastgele aldığınız bir eşya ya da bir hediyede de negatif enerji bulunabilir. Bu mekanlarda ve eşyalarda da aynı insan bedenindeki gibi temizlik yapılması ve pozitif enerjiyle enerjilendirilmesi gereklidir.

Negatif enerjiler sadece kendi düşüncelerimizle değil başka insanların kirli olabilecek auralarına girdiğimizde de bize yapışabilirler. Sosyal hayatta, iş hayatında ya da en basitinden toplu taşım araçlarına bindiğimizde bile birçok enerji ile etkileşim halinde oluruz. Auranın düzenli temizlenmesi negatif enerjinin birikmesini engeller.

Negatif enerjiden korunmanın birçok yolu vardır. Bunlardan en önemlisi düşüncelerin kontrolü ve pozitif düşünme tekniğini geliştirmektir. Çünkü negatif düşünceler negatif enerji oluşturur. Beynimizde negatif düşünce kapılarını kapatırsak bu riski ortadan kaldırırız. Bir diğer yol düzenli temizlik ve aurayı güçlendirmektir. Zayıf aura negatif enerjilerin aurayı delmesine ve içeri girmelerine zemin hazırlar.

Bu temizleme işlemi için en iyi yöntem Bioenerji tekniğidir. Kişinin bu tekniği öğrenmesi ve kendinde uygulaması için bir Bioenerji ustası tarafından inisiye olması, halk arasındaki deyimiyle el alması gereklidir. Bu sayede aurasını güçlendirir ve aurasındaki negatif enerjiyi temizleyebilir. Yada üzerindeki negatif kötü enerjilerden kurtulmak adına seans alınması gereklidir.

Bizler Uluslararası sertifikalara sahip, işinde yetkin, yılların tecrübesiyle bu işi yapmaktayız. Fotoğrafınız ve doğum tarihiniz ile başvurabilir, Ankara / Kızılay'daki ofisimize gelerek veya uzaktan üzerinizdeki negatif enerjilerden kurtulabilirsiniz.