Nazar ( Kem Göz ) Enerjisinden Arındırılma

İnsan kendi enerjisini iyi veya kötüye kullanabilir. Nazar, prensipte bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde enerjinin negatif yönde kullanılmasıdır. Bazı sebeplerden nazar enerjisi sizi çok daha fazla etkiliyor olabilir. Bizler Uluslararası sertifikalara sahip, işinde yetkin, yılların tecrübesiyle bu işi ruhsatlı bir şekilde yılların vermiş olduğu bir deneyim, bilgi birikimi ve tecrübe ile bu işi yapmaktayız. Eğer nazar enerjisi altında iseniz bunu tespit edip, nötrlüyoruz. Fotoğrafınız ve doğum tarihiniz ile başvurabilir, ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz. Ankara / Kızılay'daki ofisimizde veya online seanslar ile sorunu kökünden çözebiliriz.

Nazar enerjisi ilkel toplumlardan bu yana fark edilmiştir. Canlı veya cansız fark etmeksizin herşeye nazar değebilir. Bütün kültür ve toplumlarda bu kötü enerjinin gözden çıktığı kabul edilmiştir. Nazarı etkisiz hale getirmek için birçok eşya ve ritüel vardır. Nazar boncuğu, nal, üzerlik'ten yapılan eşyalar gibi birçok örnek verebiliriz. Ku'ran'da da nazar için, Kalem suresi 51 ve 52. ayet vardır. Kısaca, şaman atalarımızdan beri kişiden nazarı çıkarmak için birçok yol kullanılmıştır.

Nazarın temel sebebi, kıskançlık, haset, intikam, kin gibi duyguların karşı tarafın enerjisine sert bir şekilde çarpmasıdır. Bazı insanların nazarı daha çok değer. Yani negatif duygular içinde olan ve negatif enerjileri yüksek bazı insanlar nazar değdirmeye daha meyillidir. Nazarı değdiren kişi ile aynı fiziksel ortamda bulunmak etkiyi arttırır. Fakat bu dediğimiz yanlış anlaşılmamalıdır. Enerji ışık hızında hareket eder. Yani nazar değdirmek için illa aynı fiziksel mekanda olmaya gerek yoktur.

Söz konusu nazar olunca değinilmesi gereken önemli konulardan biri de, genel tabiri ile yıldız düşüklüğüdür. Yıldızı düşük insanlar tüm negatif etkilere daha açıktır. Dolayısı ile bu kişilere nazar çok daha çabuk değer. Bu durum baş ağrısı, gözlerde hassasiyet gibi fiziksel etkiler gösterir. Şansları pek yaver gitmez, paralarının bereketi yoktur ve kariyer anlamında genellikle hak ettikleri yere gelemezler. Yıldızı düşük kişiler düzenli olarak bu işin uzmanı biri tarafından temizlenmeli veya kendi enerjisini yükselmek için eğitim almalıdır.

Bazı insanların atalarına, büyü, tılsım gibi insanlığa yasaklanmış olan ilimlerle negatif enerjiler bulaştırılmıştır. Kişi anne karnına düştüğü ilk andan itibaren bu negatif etkinin altında olarak dünyaya gelir. Bu tarz atalara sahip insanlar da nazardan çok çabuk etkilenirler. Böyle bir enerjiyi tespit edebilmek dahi yüksek ilim ister. Duruma göre iki ila üç seansda bu enerjiyi nötrleyebilmekteyiz.

Özellikle gözde mesleklerde çalışan insanlar nazar enerjisine daha çok maruz kalır. Örnek vermek gerekirse tıp çalışanları, sanatçılar, bürokratlar veya iş adamları... Yeni bir ev veya araba alanlar da durum aynıdır.

Nazar sadece başka birinden gelen negatif bir enerji olarak yorumlanmamalı. Kişi kendi kendine veya sevdiği birine de nazar değdirebilir. Nazar enerjisi vardır ve bu bir inanç meselesi değildir. Günümüzde bunlar klinik deneyler ile gözlemlenmiştir.

Nazar kişide psikolojik veya fiziksel hasarlara yol açabilir. Her iki durum rahatsızlanmaya veya ileri tip denilebilecek hastalıklara sebep olabilir. Bazı insanlar sizin üzerinizdeki nazarı nötrleyebilir. Fakat bu durum tabiri caizse sadece sinekleri öldürmektir. Yapılması gereken, size çarpabilecek negatif enerjiyi nötrleyebilecek miktarda, pozitif enerjinizin arttırılmasıdır. Böylelikle bataklık kurutur ve sineklerden kökten kurtulmuş olursunuz. Kısaca nazar negatif bir enerji frekansıdır, ve bu enerjiye karşı koymanın iki yolu vardır. Ya düzenli olarak enerji seviyenizin yükselmesi için seans almak ya da gerekli eğitimlerden geçerek kendi enerji seviyenizi arttırmayı öğrenmektir. Hatta yeterli miktarda eğitim ve çaba ile başka insanlarından gelen negatif enerjileri nötrleyebilir hale gelebilirsiniz.