Atalardan Gelen Negatif Enerjilerin İptali

Yaşadığımız fizik alemde sadece kendi yaşantımızdaki seçimlerimizin ve bize yapılan iyi veya kötü niyetli eylemlerin etkisi altında değiliz. Atalarımızın seçimleri veya onlara yapılan büyü ve tılsımlar sonradan gelen kuşakları da etkiliyor. Hatta bazı spesifik büyüler sonraki kuşakları da etkilemek üzere yapılır. Bu tarz bir kötü bir enerjiyi algılamak ve çözmek ise yüksek bir ilim ister.

Sizden, belki de çağlar önce yaşamış bir büyüğünüzün yaptığı seçimler sizi doğrudan etkileyebilir. Mesela dedenizin dedesi bir kulun hakkını yemiş olabilir. Hele hele bu kul Yaratan'ın sevgili kullarından biri olabilir. "Senden gelecek soy rahat etmesin" diye bir cümle kurmuş olabilir. Bu etki size ve sizden sonraki nesillere kadar etki eder. Sebep sonuç bununla da bitmiyor. Savaş insanın bir gerçeği. Atalarınızın nefsi müdafa dışında yapmış olduğu tüm infazların sizlerin üzerinde hala aktif etkileri vardır. Zulüm etmiş bir atanın etkileri daha da yoğundur. Bu tarz bir etkiyi görebilmek ve bunu kişi üzerinden temizlemek havas veya hüddam ilminin ötesinde bir ilim gerektirir. Çözüm için gerekli pozitif enerji miktarı, yılların ilmi ve tecrübesi ile kazanılabilir.

Ebeveynleriniz negatif etki altında ise annenizin karnına düştüğünüz andan itibaren sizde bu etki altına girersiniz. Büyü ve tılsım yolu ile gelen bu etki eğer temizlenmezse tüm ömrünüz boyunca yaşantınızı etkiler. Kişilik,kişisel gelişim uzmanlarına göre 7 yaşına kadar oluşturuluyor. Bu yapının temel taşları da ebeveynler tarafından yerleştiriliyor. Yani çocukluk yıllarında negatif etki altında bir ebeveynin etkisi, bütün hayatınız boyunca sizi siz yapan kişiliğinizi etkilemiş oluyor. İçinizde anlamlandıramadığınız, vesvese, daralma, bunalma gibi duygular yaşıyorsanız kaynağı ebeveynlerinize dayanıyor olabilir. Bu tarz bir durumu sadece psikolog'a giderek atlatamayabilirsiniz. Sizi pasifleştiren bir ilaç kullanmak ise sağlığınıza veya yaşam kalitenize doğrudan zarar verebilir.

Bazı büyü ve tılsımlar sıralı yapılır. Bir tanesi bir uzman tarafından yok edilse dahi, belirli bir süre sonra bir sonraki devreye girer. Sonuçta siz yeniden kapı kapı çözüm ararsınız. Belki gittiğiniz uzmanın, çözümü beceremediğini düşünürsünüz. Aslında uzman sığ bir bakış açısı ile üstüne düşeni yapmıştır. Lakin, sıralı bir büyüyü algılamak ve tüm seriyi bozmak çok ciddi pozitif enerji ile ve yıllarca ilim ile uğraşma sonunda kazanılan tecrübeyle yapılabilir.

Bizler uluslararası sertifikaları olan, birçok eğitim ve yılların tecrübesiyle bu işi uzun yıllardır profesyonel anlamda yapan bir topluluğuz. Eğer atalardan gelen negatif bir etki altında iseniz bunu tespit edip, nötrlüyoruz. Fotoğrafınız ve doğum tarihiniz ile başvurabilir, ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz. Ankara / Kızılay'daki ofisimizde veya online seanslar ile sorunu kökünden çözebiliriz.

Atalardan gelen negatif enerjilerin çözümü için ağır negatif enerjilerden tutunda enerjetik alanlardaki tüm enerjilerden arınmanızda Grand Master Cenap Eryılmaz hocamız ileri düzey ve profesyonel anlamda Türkiyede bu işi resmi ruhsatlı olarak yapmakta ve çözüm bulamadığınız konularda sizlere bu yardımcı olmaktadır.